Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home3/zdrave/public_html/1radiobacka.com/configuration.php:1) in /home3/zdrave/public_html/1radiobacka.com/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home3/zdrave/public_html/1radiobacka.com/configuration.php:1) in /home3/zdrave/public_html/1radiobacka.com/libraries/joomla/session/session.php on line 423

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home3/zdrave/public_html/1radiobacka.com/configuration.php:1) in /home3/zdrave/public_html/1radiobacka.com/libraries/joomla/session/session.php on line 426
Početna

  • Radio Bačka
  • Radio Bačka
  • Radio Bačka
  • Radio Bačka
  • Radio Bačka
  • Radio Bačka

Nositelia Vukovho diplomu u predsedu obce Báč Dragana Staševića

Nositelia Vukovho diplomu u predsedu obce Báč Dragana Staševića

 V stredu 25. júna 2014 predseda obce Báč Dragan Stašević, uskutočnil slávnostné posedenie s nositeľmi Vukovho diplomu a žiakmi, ktorí na republikových súťaženiach získali jedno z prvých troch miest. 

Dom kultúry v Selenči dostal súhlas na používanie

Dom kultúry v Selenči dostal súhlas na používanie

Ako nás oboznámili z úradu Miestneho spoločenstva Selenča tohto týždňa dostali súhlas na používanie Domu kultúry v Selenči. 

More:

šachisti Selenče -Majstri

Po ukončenom majstrovstve sezony 2012-2013 sa Selenčania s tromi výhrymi a jednou remizou našli na prvom mieste na rebríčku a zaslúžene sa stali majstri ligy južná Báčka-zapad. 

Zakončené majstrovstvo 2012-2013

Po ukončení sezony 2012-2013 celok Kriváňa sa nachádza na štvrtom mieste na tabuľky obecnej ligy Báčska Palanka-prvá trieda. 

aerobik, zumba, cvičby...

Od utorku 25. marca v miestnostiach Zš JK v Selenči sa začína s treningami pre aerobik, zumbu a potrebné relasačné cvičby. 

Pestrosť dúhy v našich dielňach

Pestrosť dúhy v našich dielňach

Združenie žien Dúha v rámci projektu  Pestrosť dúhy v našich dielňach, na buduci piatok 24. januára usporiada nasledovnú zaujímavú dielňu pre všetkych záujemcov o vycvik nových zručností . 

 

More:
Slovenčina (Slovenská republika) Serbian (Latin)
Baner