Radio Bačka

My ponúkame zvuk, obraz si vytvorite sami.

Podpisovanie zmluvy pre Zlatý kľúč

V  piatok, 20. júna 2014 v slávnostnej sieni  Obce Báč v Báči bolo uskutočnené podpisovanie Zmluvy o vzájomných právach a povinnostiach spoluzakladateľov a spoluorganizátorov Festivalu slovenskej populárnej hudby Zlatý kľúč.

 

Zmluvy podpísali  spoluzakladatelia Miestne spoločenstvo Selenča a NRSNM , teda predseda Rady MSS Jozef Aleksy a predsedníčka NRSNM Anna Tomanová Makanová , spoluorganizátori festivalu Zlatý kľúč:   Ustav pre kultúru vojvodinskych Slovákov,menom riaditeľka Ustavu Milina Sklabinská , predseda obce Báč Dragan Stašević a predseda Združenia  pre zachovanie kultúry ,tradície a umenia Selenča Jozef Gašparovský. Prítomní boli aj podpredseda obce Báč Zdenko Kolar, predseda ZOB Borislav Antonić , predsedníčka výboru pre kulturu NRSNM Zdenka Valentova Belićova, koordinatorka tohto výboru Svetluša Hlavačová a predsedníčka a koordinatorka výboru pre vzdelávanie NRSNM Svetlana Zolňanová a tajomníčka MSS Želka Kolárova. 

 Podelite sa drugima ovu stranicu
Digg! Reddit! Del.icio.us! Google! Live! Facebook! Technorati! StumbleUpon! MySpace! Yahoo! Squidoo! Twitter! Joomla Free PHP
 
Slovenčina (Slovenská republika) Serbian (Latin)
Baner